X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Celebrity Cruises odhaluje průkopnická partnerství s Americkým baletem a šéfkuchařem Danielem Bouludem

Celebrity Cruises odhaluje průkopnická partnerství s Americkým baletem a šéfkuchařem Danielem Bouludem

 

Spojením s těmito věhlasnými talenty společnost pokračuje v revolučních změnách zážitků na palubě

 

Miami – 14. února 2019 - Celebrity Cruises posunuje svůj už tak bezkonkurenční zážitek z dovolené ještě o úroveň výš: spojuje síly s dvěma legendami zábavního a kulinářského světa – kultovním Americkým baletem a světově proslulým držitelem Michelinské hvězdy, šéfkuchařem Danielem Bouludem. Obě tato špičková partnerství přinesou na palubu nezapomenutelný zážitek, nesrovnatelný s čímkoli jiným na moři.

„Naši hosté vědí, že kdykoli vstoupí na palubu, mohou očekávat něco jedinečného, prvotřídního a neobvyklého. Tím, že uzavíráme partnerství s Americkým baletem a světovou kulinářskou autoritou, Danielem Bouludem, vytváříme zážitky, které tato očekávání nenaplní – ale roztříští je na kusy,“ řekla Lisa Lutoff-Perlo, prezidentka a generální ředitelka Celebrity Cruises.

„V Celebrity Cruises vždy hledáme nové cesty, jak otevřít svět, a to nejen prostřednictvím míst, která navštěvujeme, ale také skrze prvotřídní zábavu a kulinářské zážitky,“ řekl Brian Abel, seniorní více-prezident pro hotelové operace Celebrity Cruises. „Nenapadají mě lepší partneři než Americký balet, který na palubu přinese zážitek z toho nejlepšího klasického tance, a Daniel Boulud, šéfkuchař, jehož všichni ostatní šéfkuchaři obdivují a respektují pro jeho pohostinnost, kreativitu a výjimečnost v kuchyni i jídelně.“

 

PARTNETSTVÍ HODNÁ POTLESKU VE STOJE

Celebrity se spojuje v duo s jednou z nejuznávanějších tanečních společností světa, Americkým baletem. Americký balet, založený v roce 1939, je pilířem newyorské kulturní komunity a americké umělecké krajiny už téměř 80 let. Americký balet už uchvátil publika ve všech 50 státech a 45 zemích a každoročně vystupuje pro téměř 300 tisíc diváků. Teď díky exkluzivnímu partnerství, prvnímu v odvětví, přichází na palubu lodí Celebrity Cruises, aby hostům přinesl ten nejlepší zážitek z klasického tance na moři.

V rámci partnerství budou mít hosté možnost užít si na vybraných lodích exkluzivní představení Amerického baletu, připojit se k tanečníkům při přátelských seminářích a baletních lekcích u tyče nebo se vydat na nezapomenutelné exkurze na představení Amerického baletu v některých z nejdynamičtějších přístavů společnosti.

„Misí Amerického baletu přinést to nejlepší z baletu co možná nejširšímu publiku,“ řekla Kara Medoff Barnett, výkonná ředitelka Amerického baletu. „Jsme nadšení, že teď už ono „nejširší“ zahrnuje také publikum na moři! Toto partnerství umožní úžasným tanečníkům Amerického baletu vidět svět a pozvat hosty Celebrity Cruises k odhalení tajemství baletu.“

 

MICHELINSKÉ HVĚZDY SE SPOJUJÍ

Zakladatel vítězné skupiny restaurací po celém světě včetně legendární vlajkové lodi a držitelky Michelinské hvězdy, restaurace DANIEL a Café Boulud v New Yorku, šéfkuchař Daniel Boulud je jménem, které znají všichni labužníci. Teď spojuje své kulinářské síly s Celebrity a jejím vlastním šéfkuchařem, držitelem Michelinské hvězdy a více-prezidentem pro stravování, Corneliem Gallagherem.

Coby globální kulinářský ambasador Celebrity navrhne šéfkuchař Boulud značková jídla pro Luminae, exkluzivní restauraci společnosti určenou pro hosty apartmá. Celebrity představuje také Šéfkuchařův stůl v podání Daniela Bouluda, zahrnující soukromou prohlídku lodi a večeři o pěti chodech i setkání hostů se šéfkuchařem přímo na palubě. Společnost se šéfkuchařem Bouludem úzce spolupracuje také na programu kulinářského mentorování, kde se ti nejtalentovanější slibní šéfkuchaři budou moci učit od těch nejlepších – v kuchyních Celebrity i u šéfkuchaře Bouluda. 

„Těším se, až se pustím do partnerství s Celebrity, protože sdílíme vášeň pro dokonalost, personalizované služby a kreativní kuchyni pro naše hosty,“ řekl Boulud. „Na mých cestách po světě mě neustále inspirují místní trhy v různých destinacích a tyto vlivy si vždy najdou cestu na moje menu. Těším se, až nabídnu hostům výletních lodí ochutnávku své kuchyně, která doplní světovou nabídku Celebrity.“

Nové zážitky s Americkým baletem a šéfkuchařem Bouludem se napříč flotilou začnou nasazovat v roce 2019 – nejprve na Celebrity Summit, pak na Celebrity Equinox a Celebrity Millenium. Pro více informací o partnerství Celebrity s Americkým baletem navštivte www.celebritycruises.com/thingsto-do-onboard/entertainment/american-ballet-theatre. Více informací o partnerství značky s Michelinskou hvězdou oceněným šéfkuchařem Bouludem je k nalezení na www.celebritycruises.com/things-todo-onboard/eat-and-drink/daniel-boulud.

                                                                                   

O Celebrity Cruises:

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderního luxusu s jeho skvělým, současným designem a vřelými přívětivými prostory, stravovacími zážitky, kde design prostor je stejně tak důležitý jako samotná kuchyně, a úžasnými službami, které může nabídnout jen Celebrity, to vše vytvořené k poskytnutí nenapodobitelného zážitku v drahocenném čase rekreantů. 13 lodí Celebrity Cruises nabízí moderní luxusní prázdniny s návštěvou všech sedmi kontinentů. Celebrity představuje také neuvěřitelné zážitky z plaveb na Aljašce a v Kanadě. Celebrity je jednou z šesti značek výletních lodí provozovanou lodní společností Royal Caribbean Cruises Ltd.

Více informací a rezervace mohou zákazníci provést prostřednictvím webových stránek PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Celebrity Cruises najdete zde: https://www.pttours.cz/plavby-lodi/plavby-celebrity-cruises

 

Zdroj: Celebrity X Cruises press center

Přeložila: Svatava Čoupková