X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Co letos pod stromeček? Darujte plavbu na výletní lodi, zážitek, na který se nezapomíná


Do Vánoc zbývá už jen měsíc, a tak (pokud jste to ještě neudělali) je ten pravý čas podívat se na to, co se u vás za pár týdnů objeví pod stromečkem. Ať už přemýšlíte nad dárkem pro rodiče v důchodu, lámete si hlavu nad tím, co nadělíte dětem, nebo prostě letos chcete potěšit hlavně sebe, máme pro vás řešení. Darujte plavbu na výletní lodi! 

 

Nabídka výletních plaveb je široká a vybere si z ní úplně každý – jednotlivci, páry i velké skupiny, rodiny s malými dětmi i senioři, milovníci exotiky a tropů i příznivci polárních destinací, lidé s omezeným rozpočtem i ti, kteří si pro jednou chtějí užít pořádný luxus.  

Podívejte se dnes s námi na tři důvody, proč je plavba na výletní lodi tím nejlepším vánočním dárkem.  

 

  1. Žádný jazyk? Žádný problém!  

Rádi byste vyrazili za poznáním, ale brzdí vás neznalost cizích jazyků? Na dovolenou za hranice na vlastní pěst si netroufáte, ale organizované zájezdy autobusem vás děsí? Snadné řešení: vydejte se na výletní plavbu s českým průvodcem. Ten se s vámi setká už v přístavu (případně na letišti) a bude vám k dispozici po celou dobu plavby, zároveň vám ale dopřeje přesně tolik svobody, kolik sami budete chtít. V každém z přístavů pro vás navíc zorganizuje jednu exkurzi v češtině, a tak pokud budete mít zájem o bližší poznání destinací, nemusíte se bát, že vám něco uteče.  

Plavba s českým průvodcem je ideální pro ty, kteří si nejsou jistí, že se v cizině domluví, i pro ty, kteří se prostě v době dovolené nechtějí o nic starat. Už v lednu se mohou vydat třeba na velký okruh Karibikem na lodi MSC Divina, na jaře si užít východní Středomoří a celé dva dny v Izraeli na Costa Victoria či plavbu kouzelným Pobaltím se zastávkou v carském Rusku na MSC Poesia.  

Kompletní přehled plaveb s českým průvodcem najdete zde.   

 

  1. Letní dovolená pod stromečkem aneb dvě mouchy jednou ranou  

Myslet už v zimě na to, jak strávíte příští letní prázdniny, se vyplatí. Darujte k Vánocům výletní plavbu a využijte například velkou akci MSC Cruises, která v rámci letních plaveb na všech svých lodí (včetně těch nejnovějších!) nabízí nápojový balíček Dine&Drink s vybranými nápoji v době oběda a večeře v hlavních a bufetových restauracích v ceně plavby. Hostům ve vyšších třídách kajut pak nabídku kompenzuje extra kreditem pro nákupy na palubě.  

Sklenku vína nebo dobře vychlazené pivo si příští rok můžete užít třeba na palubě okouzlující MSC Grandiosa, spuštěné na moře teprve v listopadu, a to na plavbě do západního Středomoří. Kdo dává přednost chladnějším koutům planety, nepohrdne plavbou na MSC Meraviglia do překrásného Pobaltí a podél dramatických norských fjordů, a i plavba na ostrovy věčného léta, do Karibiku, na MSC Seaside a MSC Armonia bude určitě stát zato.   

Pro využití letní akce je plavby možné rezervovat už teď (nejpozději však do 23. února 2020), a to z nich dělá skvělý dárek právě na Vánoce.  

Více o akci se dozvíte tady, rezervovat plavby pak můžete zde. 

 

  1. Darujte zážitek, na který se nezapomíná   

Říká se, že darovat zážitek dalece předčí sebedražší fyzický dar. Plavba na výletní lodi je zážitky doslova nabitá, a to nejen v jednotlivých přístavech a nádherných destinacích, ale také na palubě. Lodě společnosti Royal Caribbean si pravidelně odnášejí ocenění za nejlepší zábavu na moři, a tak pokud se chystáte nadělit zážitek, na který vaše rodina jen tak nezapomene, určitě neuděláte chybu, když sáhnete po jejích plavbách.   

Vyrazte třeba do Karibiku na palubě Allure of the Seas. Chytněte vlnu na jedinečném simulátoru surfování, projeďte se na zipline napříč celou lodí, zazávoďte si na dvojitém tobogánu, užijte si spoustu zábavy na autodromu a při skvělých show z Broadwaye i adrenalin s dech beroucími kaskadérskými kousky v unikátním Vodním divadle. Nebo se s Voyager of the Seas odvažte až na jižní polokouli a při plavbě po Austrálii a Tichomořských ostrovech si zabruslete na prvním kluzišti na moři.  

Royal Caribbean je jednoznačně průkopníkem v oblasti zábavy na palubě a plavba na jejích lodích bude dárkem, který vlněné ponožky od babičky trumfnou jen těžko.  

--- 

Odpočet do Vánoc začal. Nechte se inspirovat a vyberte si z naší nabídky plaveb tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Nevíte si rady? Rádi vám s pomůžeme. Spojte se s námi ještě dnes a darujte svým blízkým zážitek, na který budou ještě dlouhou vzpomínat.