Mladší a ještě krásnější? Symphony of the Seas je na cestě

Mladší a ještě krásnější? Symphony of the Seas je na cestě

Už na jaře příštího roku očekává Royal Caribbean další přírůstek do své početné flotily luxusních výletních lodí. Mladší sestrou Harmony of the Seas se stane Symphony of the Seas, další z třídy velkých lodí, a po „skluzavce do dobrodružství“ tak přijde „nový zvuk dobrodružství“.

Zábava bez hranic

Stejně jako Harmony i Symphony slibuje pořádnou porci zábavy. Také na ní najdete 10 palub, vysokou skluzavku Ultimate Abyss, simulátor surfování FlowRider nebo Rock Walls, horolezecké stěny, které vás vezmou celých 12 metrů nad palubu. Chybět nebudou ani trojskluzavka Perfect Storm a Splashway Bay, obrovský vodní park pro děti. Symphony si pro vás, stejně jako její sourozenci,chystá také něco, co byste na výletní lodi asi nečekali: kluziště, kde si po dni stráveném ve vodním parku můžete vykouzlit pár ledových piruet.

Zobrazit plavby na Symphony of the Seas

Loď, ze které vám bude zrak přecházet

Je libo špetka New Yorku na palubě výletní lodi? Projděte se po cestičkách Central Parku, lemovaných tisíci stromy a živými rostlinami. Připraveni na zábavu? Vyrazte směr Boardwalk a nudit se nebudete, ať už je vám 5, 25 nebo 50. Na Královské promenádě na vás budou čekat bary a restaurace, ale také prvotřídní nakupování. V lázních a fitness Vitality pak naberete nových sil do dalšího dobrodružství. Tato místa spolu s bazény a sportovní zónou, zábavní zónou s kinem a kasinem a zónou pro děti a teenagery se postarají o to, že si budete přát, aby vaše plavba nikdy neskončila.

To nejlepší pro vaše chuťové buňky

Royal Caribbean slibuje, že Symphony bude připravena potěšit nejen vašeho dobrodružného ducha, ale také vaše chuťové buňky. Připravují tady pro vás více než dvacet různých míst, kde vám ti nejlepší šéfkuchaři připraví, co vám na očích uvidí. Tak třeba:

  • Chops Grille – Nový americký steakhouse, kde se vám budou sliny sbíhat nad výtečnými steaky z toho nejkvalitnějšího masa.
  • Jamie´s Italian – V restauraci inspirované Jamie Oliverem vám připraví italské speciality, na které budete ještě dlouho vzpomínat.
  • Izumi – Jste-li fanoušky asijské kuchyně, užijete si tady to nejčerstvější sushi a sashimi, stejně jako exotické speciality, které si sami připravíte na horkých kamenech.
  • Sabor - Tu pravou fiestu zažijete v mexické restauraci, kde si z menu plného tradičních specialit budete těžké vybrat jen jednu jedinou.

Kromě toho se těšte na vinný bar Vintages nebo bistro Solarium, kde si pochutnáte na zdravých pokrmech, které zalichotí vaší linii.

Zobrazit plavby na Symphony of the Seas

Luxus i v základu

Co se týče ubytování bude moci Symphony se svojí starší sestrou směle soupeřit. Vaše kajuta (a to i v případě, že dáte přednost té nejzákladnější, vnitřní) bude mít buď skutečný, nebo alespoň virtuální balkon a vy si tak budete moci užít výhledy na oceán v jakoukoli denní či noční hodinu.

Pro ty nejnáročnější budou v nabídce apartmány třídy Royal Suite, které budou nejen svým vybavením, ale především službami, zárukou toho nejluxusnějšího zážitku.


Coming soon… už za chvíli

Symphony of The Seas vyrazí na svoji první plavbu už na jaře 2018 a bude brázdit Středozemní moře. Na své krátké třídenní plavbě navštíví Řím, Neapol a Barcelonu, sedmi- a osmidenní plavba se zastaví v Barceloně, Palma de Mallorce, Marseille, Florencii, Římě a Neapoli a devíti denní varianta k těmto přístavům navíc přidá ještě Valencii.

Na podzim 2018 potom Symphony svojí přítomností poctí Karibik. Sedmidenní plavba východním Karibikem navštíví Miami a ostrovy Svatý Kitts, Svatý Tomáš a Bahamy, případně Svatý Martin, Portoriko a Haiti. Čtyřdenní plavba západním Karibikem zastaví ve floridském Miami a mexickém Cozumelu, ta sedmidenní potom navíc v mexickém Puerto Costa Maya, v Hondurasu a na Bahamách.

 

Ať už dáte přednost Středomoří nebo ostrovům věčného léta, ujistěte se, že budete při tom a rezervujte si svoji kajutu ještě dnes.

Přeložila Svatava Čoupková