Royal Caribbean International

Royal Caribbean International je jedna z největších nových mořských společností na světě. Byla založena v roce 1968 třemi norskými společnostmi. V roce 1997 se RCI spojila s další velkou společností Celebrity Cruises.

.Nabízí okružní plavby v celkem 22 lodích, navštěvuje více než 260 přístavů v 72 zemích na šesti kontinentech. Dvě největší lodi světa (Oasis of the Seas a Allure of the Seas) jsou právem velkou pýchou flotily. Společnost během své čtyřicetileté historie vždy posouvala hranice toho, co je na moři možné, a snažila se vyhovět všem.


Lodě RCI nabízejí cestujícím mnoho různých zpestření - kluziště, aquaparky, horolezecké stěny, minigolf, hřiště, fitness centra, divadla a kabarety, kasina i obchody.


Po dvou desetiletích, kdy společnost provozovala plavby především v Karibiku, rozšířila svoji nabídku i o atraktivní plavby do všech koutů světa. Například do Asie, na Aljašku, do Austrálie, na Nový Zéland, Bermudy, do Dubaje, na Havaj, do Evropy, Mexika nebo Jižní Ameriky.

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti Royal Caribbean International a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S Royal Caribbean International ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejich webových stránkách, pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti Royal Caribbean International

Předchozí
1 2 3 4