X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Nový revoluční terminál pro novou revoluční loď

Nový revoluční terminál pro novou revoluční loď

Představujeme Terminál 25, nový domov moderního luxusu.

 

Miami – 21. června 2018 – Navržený tak, aby zanechal hosty v úžasu, Celebrity Cruises oslavuje další milník odhalením svého prvního značkového terminálu výletních lodí, Terminálu 25 (T25), situovaného v Port Everglades v Hollywoodu na Floridě. Navržený tak, aby doplnil sofistikovanost svého budoucího rezidenta – nejočekávanější nové lodě, Celebrity Edge –, T25 se vyznačuje těmi nejmodernějšími technologiemi a uhlazeným designem, které mají zajistit ten nejlepší uživatelský zážitek.

 

Vzniklý ve spolupráci s  Port Everglades hrabství Broward a známou architektonickou firmou Bermello Ajamil & Partners, Inc., T25 v sobě spojuje úžasný, srdečný design, unikátní technologie jako Frictionless Arrival („Hladký příchod“), která přispěje k naprosto hladkému procesu nalodění, a uměleckou instalaci, interaktivní světelnou stěnu. T25 hostům Suite Class nabídne po jejich cestě do The Retreat také jedinečný zážitek s exkluzivním společenským prostorem, promítacími oblastmi a dokonce soukromou střešní terasou.

 

„Když jsme navrhovali revoluční Celebrity Edge, věděli jsme, že chceme navrhnout také terminál, který loď perfektně doplní a bude odpovídat jedinečnému zážitku, který přinese,“ řekla Lisa Lutoff-Perslo, prezidentka a generální ředitelka Celebrity Cruises. „S těmi nejmodernějšími technologiemi ve službách úžasného designu je T25 perfektním novým domovem. T25 je také shodou okolností prvním značkovým terminálem výletních lodí Celebrity, což pro společnost představuje nejen milník, ale dává nám také příležitost nastavit další designový standard a zajistit hostům perfektní zážitek.“

 

 

„Toto je největší finanční investice, kterou Port Everglades, co se týče terminálu výletních lodí, kdy uskutečnil, a my očekáváme, že ikonický design Terminálu 25 bude pro hrabství Broward a Celebrity Cruises jasnou ukázkou toho, že se snažíme vytvořit přitažlivé a zábavné prostředí pro miliony pasažérů, kteří náš navštíví,“ řekl starosta hrabství Broward, Beam Furr. 

 

„Nahrazujeme dva menší a zastaralé terminály výletních lodí inovativním zařízením, které je inspirováno uhlazeným futuristickým designem Celebrity Edge a které je schopné pojmout ty největší výletní lodě světa,“ řekl výkonný ředitel a ředitel přístavu, Steven Cernak. „Přišel ten správný čas vybudovat nový Terminál 25, který využívá ty nejmodernější technologie, jako je například elektronická mediální síť pro inovativní posílání zpráv, aby přilákal moderní cestovatele, kteří chtějí objevovat svět.“

 

T25 se může pochlubit také GKD Mediamesh o ploše 136 čtverečních metrů ve vnější části terminálu, která doplní více než 1 670 tisíc čtverečních metrů vně směřujícího skla, a prvním, na míru vytvořeným prostorem pro posádku v historii Royal Caribbean Cruises Ltd. Tento prostor nabídne bezplatné připojení k WiFi, přístup k TV, optimalizované úložné prostory, tiché oblasti pro zaměstnance a další.

 

T25, jehož dokončení je naplánováno na říjen 2018, bude v zimním období novým domovem mnoha lodí Celebrity, a to včetně Celebrity Edge, Celebrity Infinity, Celebrity Reflection a Celebrity Silhouette. Kromě těchto lodí bude mít terminál certifikaci LEED a bude schopen obsloužit lodě dlouhé až 350 metrů. V okamžiku, kdy jej nebude využívat Celebrity, bude T25 otevřen i jiným lodním společnostem.

 

V současné době Port Everglades přivítá asi 335 tisíc hostů Celebrity Cruises ročně, což představuje okolo 9 % všech jejích pasažérů. Jakmile bude nový terminál dokončen, očekává se, že Celebrity přivede do Port Everglades skoro 500 tisíc cestovatelů – což představuje celých 14 % projektovaného počtu pasažérů přístavu.

 

O Celebrity Cruises:

Ikonické „X“ Celebrity Cruises je značkou moderního luxusu s jeho skvělým, současným designem a vřelými přívětivými prostory, stravovacími zážitky, kde design prostor je stejně tak důležitý jako samotná kuchyně, a úžasnými službami, které může nabídnout jen Celebrity, to vše vytvořené k poskytnutí nenapodobitelného zážitku v drahocenném čase rekreantů. 12 lodí Celebrity Cruises nabízí moderní luxusní prázdniny s návštěvou všech sedmi kontinentů. Celebrity představuje také neuvěřitelné zážitky z plaveb na Aljašce a v Kanadě. Celebrity je jednou z pěti značek výletních lodí provozovanou lodní společností Royal Caribbean Cruises Ltd. Pro více informací navštivte www.celebritycruises.com nebo se spojte s cestovní kanceláří PT Tours.

 

O Port Everglades:

Nacházející se v druhém největším hrabství na Floridě, Port Everglades hrabství Broward je dlouhodobě hodnocený jako jeden ze tří nejrušnějších přístavů výletních lodí na světě s více než 3,8 miliony pasažérů ve fiskálním roce 2017 (1. října 2016 – 30. září 2017). Deset lodních společností, jeden provozovatel trajektu a téměř 40 výletních lodí pluje z tohoto námořního přístavu, a to včetně: Balearia´s Bahamas Express (trajekt), Carnival Cruise Line, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Crystal Cruises, Cunard Line, Holland America Line, Pearl Seas Cruiese, Princess Cruises, Royal Caribbean International a Silversea Cruises. Rozmanitá flotila výletních lodí přístavu poskytuje hostům široký výběr prázdnin na výletní lodi z Fort Lauderdale, Hollywoodu a oblasti Dania Beach. Na detaily ohledně nejnovější nabídky plaveb se podívejte na portevergaldes.net nebo nás kontaktujte.

 

Zdroj: Celebrity Cruises press center

Přeložila: Svatava Čoupková