X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

Royal Caribbean vítá do rodiny Spectrum of the Seas

Royal Caribbean vítá do rodiny Spectrum of the Seas

První loď třídy Quantum Ultra nabízí novou kategorii apartmá, inovativní stravování a zbrusu nové zážitky.

 

Miami, 11. dubna 2019 – Royal Caribbean International, největší lodní společnost světa, v ceremonii v německém Bremerhavenu oficiálně převzala 26. loď své flotily, Spectrum of the Seas. Richard D. Fain, předseda a generální ředitel Royal Caribbean Cruises Ltd., a Michael Bayley, prezident a generální ředitel Royal Caribbean International, obdrželi novou loď v oficiální předávací ceremonii od Bernarda Meyera z loděnice Meyer Werft. Spectrum, první loď třídy Quantum Ultra, bude ze svého domovského přístavu v Šanghaji vyplouvat od června 2019.

„Jsme nadšení, že můžeme přivítat Spectrum of the Seas, první loď třídy Quantum Ultra, do rodiny Royal Caribbean,“ řekl Michael Bayley, prezident a generální ředitel Royal Caribbean International. „Znovu jsme zkombinovali revoluční design lodi s nejmodernějšími technologiemi, abychom přinesli loď, která změní čínský trh s výletními plavbami. Těší nás, že naši hosté získají úžasné rodinné vzpomínky.“

Spectrum, navržená a postavená tak, aby všem pasažérům přinesla nezapomenutelné zážitky z dovolené, představí první soukromou enklávu pro hosty apartmá na palubách lodí globální společnosti, nové kategorie kajut a inovativní koncepty stravování, stejně jako úžasné rysy, zážitky a technologie – z nichž celá řada se na moři objevuje zcela poprvé. 

Zobrazit plavby na Spectrum of the Seas

To nejlepší, co Spectrum nabízí:

  • Exkluzivní prostor jen pro hosty apartmá, první na lodích Royal Caribbean, který bude zahrnovat ubytování v překrásných Zlatých a Stříbrných apartmá v soukromé enklávě v přední části lodi na 13. – 16. palubě. Rekreanti, kteří si zarezervují tato luxusní apartmá, budou mít přístup přes speciální kartu, soukromý výtah a restauraci a společenský prostor, určený jen pro ně. Kromě spousty exkluzivních vymožeností budou mít hosté k dispozici Balkon (The Balcony) – soukromý venkovní prostor určený k opalování a odpočinku -, který nabídne ty nejlepší výhledy na palubě, a Butik (The Boutique) - nákupní oblast, kde si cestovatelé budou moci zarezervovat privátní nákupní zážitky.
  • Dvoupatrové rodinné apartmá Ultimate Family Suite o ploše přesahující 260 metrů čtverečních a schopné ubytovat až 11 hostů. Třípokojové apartmá zahrnuje hlavní ložnici a dva další pokoje pro prarodiče a další členy rodiny. Děti mají svůj vlastní, speciální prostor v horním patře, doplněný o vnitřní skluzavku, která je dopraví do obývacího prostoru pod nimi. Celá rodina si může užít čas pohromadě v rekreační místnosti se zvukovou technologií určenou pro večer věnovaný karaoke, filmům nebo videohrám.
  • Inovativní stravovací koncepty Sichuan Red – s autentickou kuchyní z čínské provincie Sichuan -, Wonderland´s Dadong – novou základnu čínského šéfkuchaře Donga Zhenxianga, proslulého svojí vyhledávanou pečenou kachnou – a Leaf and Bean – tradiční čajovnu a kavárnu, nabízející řadu autentických čínských čajů, klasických kávových nápojů a čerstvě upečené čínské a západní dezerty a pečivo.
  • Star Moment, nový, živoucí a energií prostoupený prostor, kde si rodina a přátelé mohou pořádně zakřičet a zpívat jako hvězdy. Tento prostor debutuje právě na Spectru.
  • Rozšířený SeaPlex – největší vnitřní sportovní a zábavní komplex na moři, kde si rodiny mohou užít pouťová autíčka, jízdu na kolečkových bruslích nebo košíkovou – s novými stěnami a podlahami s technologií rozšířené reality, která hostům nabídne vzrušující, moderní interaktivní zážitky.
  • Ikonickou SkyPad, bungee trampolínu s virtuální realitou na zádi lodi, stejně jako ve třídě Quantum oblíbené North Star, prosklenou kapsuli, která vynáší hosty do výšky více než 90 metrů nad hladinu oceánu pro nesrovnatelné panoramatické výhledy, RipCord od Fly, simulátor seskoku padákem, ze kterého se každému rozbuší srdce, a FlowRider, simulátor surfování.
  • Nejmodernější a transformativní prostory jako Two70 s obrovskými okny od podlahy až po strop, nabízejícími dech beroucí 270stupňové výhledy na oceán. Two70 se pyšní značkovou technologií Vistarama, která mění panoramatická okna v promítací plochy dlouhé přes 30 a vysoké 6 metrů, přinášející úžasná digitální show. Šest hbitých Robopláten, vysokých přes 2 metry a ovládaných silnými, ale hbitými robotickými pažemi, vytváří scény tím, jak stoupají nebo se točí – jedno po druhém nebo všechna dohromady. Two70 nabídne také nové zážitky založené na rozšířené realitě, které rekreanty vezmou do nových dobrodružných světů.

Spectrum, která v případě obsazenosti kajut dvěma osobami ubytuje 4 246 hostů a 1 551 členů posádky, bude poté, co 3. června 2019 dorazí do svého nového domova v Šanghaji, největší a nejdražší lodí v Asii. Před tím, než se tak v létě letošního roku stane, vyrazí Spectrum na 46denní plavbu Global Odyssey ze španělské Barcelony do Šanghaje a vezme tak své hosty do řady vzrušujících přístavů včetně jordánské Aqaby, Dubaje ve Spojených arabských emirátech, ománského Muscatu, indického Cochinu nebo Georgetownu v Malajsii. V zimě 2019 se loď přemístí do Hong Kongu a nabídne speciální prázdninové plavby.

Zobrazit plavby na Spectrum of the Seas

Royal  Caribbean International je největší globální lodní společností světa, která přináší inovace na moři už více než 50 let. Každá následující třída lodí je architektonickým zázrakem, který zahrnuje nejmodernější technologie a zákaznickou zkušenost současných cestovatelů-dobrodruhů. Lodní společnost přináší revoluční dovolenou s itineráři s více než 260 destinacemi v 72 zemích na 6 světadílech. Její trasy zahrnují i netrpělivě očekávané ostrovy Perfect Day Island Collection od Royal Caribbean, přičemž prvním z nich je soukromý ostrov na Bahamách, Perfect Day at CocoCay.Lodní společnost byl v ceně čtenářů Travel Weekly 16 let po sobě zvolena „Celkově nejlepší lodní společností“.

Více informací a rezervace mohou zákazníci provést prostřednictvím webových stránek PT Tours. Přehled všech plaveb společnosti Royal Caribbean najdete zde: https://www.pttours.cz/plavby-lodi/plavby-royal-caribbean-international 

-