X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Na lodi je celkem 1 130 kajut, z nichž 622 mají vlastní balkón. Ubytovat se hosté mohou i v 52 kajutách s přímým přístupem do lázní. Na palubě je k dispozici také 106 apartmánů s vlastním balkónem. Některé apartmány mají přímý přístup do lázní.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 16 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 1, 4, 5, 6, 7 a 8.

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 17 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Všechny kajuty na 4. palubě mají zamezený výhled. Kajuty na 6. a 7. palubě mají výhled omezený.

Paluby: 1, 4, 6 a 7.

Kajuta s balkonem

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 20 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 4, 5, 6, 7 a 8.

Mini Apartmá (MS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní satelitní televize, fén, trezor, minibar a 24hodinovou pokojovou službu (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Plocha přibližně 23 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky.

Paluby: 4, 5, 7 a 8.

Třída Deluxe

Apartmá s balkonem (S)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 35 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 5, 6, 7 a 8.

Panoramatické Apartmá s balkonem (PS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 45 m2.

Některé kajuty mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluby: 5, 6, 7 a 8.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 46 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 7.

 

Třída Samsara

Apartmá s balkonem (SU)

Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní televize, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, minibar, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Plocha přibližně 29 m2.

Některé kajuty mají 3. a/nebo 4 lůžko formou rozkládací pohovky.

Paluba: 8.