X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Na lodi je celkem 1 130 kajut. Na palubě jsou k dispozici kajuty vnitřní, s oknem, s balkonem a apartmány. 

Plocha vnitřních kajut je cca od 16 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), jsou ovšem i kajuty se dvěmi samostatnými postelemi, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek).

Třída Classic
Paluby: 4, 5 a 6

Třída Premium
Paluby: 1, 6, 7 a 8


Plocha kajut s oknem je cca od 17 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání), jsou ovšem i kajuty se dvěmi samostatnými postelemi, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek).

Všechny kajuty s oknem na 4. palubě mají zcela omezený výhled. Kajuty s oknem na 6. a 7. palubě mají částečně omezený výhled.

Třída Classic
Paluba: 4

Třída Premium
Paluby: 1, 6 a 7

Kajuty s balkonem

Plocha kajut s balkonem je od 22 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). Některé kajuty mají dvě samostatné postele, které nelze předělat na dvoulůžko. Některé kajuty mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka, nebo rozkládací pohovky. V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek).

Třída Classic
Paluby: 4 a 5

Třída Premium
Paluby: 6, 7 a 8

Apartmá Mini Suite (MS)

Plocha těchto apartmá s balkonem je od 27 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání). V kajutě je koupelna se sprchovým koutem a fénem, klimatizace, interaktivní TV, trezor a Wi-Fi připojení (za poplatek). K dispozici je také 24hodinová pokojová služba (za poplatek). Paluby: 4, 5, 7 a 8.

Apartmá s balkonem (S)
Plocha je přibližně 35 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a některá apartmá mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky. Součástí je také klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní TV, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Paluby: 5, 6, 7 a 8.

Panoramatické apartmá s balkonem (PS)
Plocha je přibližně 45 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a některá apartmá mají 3. lůžko formou rozkládací pohovky. Součástí je také klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní TV, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Paluby: 4, 5, 6, 7 a 8.

Apartmá Grand Suite s balkonem (GS)
Plocha přibližně 46 m2. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatné postele (na vyžádání) a některá apartmá mají 3. nebo i 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo rozkládací pohovky či jinou formou. Součástí je také klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, interaktivní satelitní TV, výběr polštářů a peřin, fén, trezor, Wi-Fi (za poplatek) a exkluzivní služby komorníka 24 hodin denně. Možnost snídat v kajutě. Paluba: 7.