X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Srí Lanka, Thajsko, Malajsie, Singapur na lodi MSC Splendida
Trasa:
od 11 130 Kč/os. (420 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Kolombo, Srí Lanka (nalodění) --:-- 17:00
2. 2. Relaxační den na moři --:-- --:--
3. 3. Relaxační den na moři --:-- --:--
4. 4. Phuket, Thajsko 10:00 20:00
5. 5. Langkawi, Malajsie 08:00 18:00
6. 6. Georgetown (Penang), Malajsie 08:00 18:00
7. 7. Relaxační den na moři 08:00 18:00
8. 8. Singapur, Singapur (vylodění) 07:00 --:--
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Kolombo, Srí Lanka (nalodění) / Jižně od Indického poloostrova se rozkládá ostrov Srí Lanka a na jeho západním pobřeží jeho největší město Colombo. Bohatá historie Colomba je směsicí portugalské, nizozemské a britské koloniální nadvlády a svůj jedinečný šarm město neztratilo dodnes. Prozkoumejte „Pevnost“, nejstarší část Colomba, a ztraťte se v úzkých uličkách tržiště Pettah. Prohlédněte si kostel svatého Pavla, jeden z nejstarších v zemi, i nepřehlédnutelnou červenobílou mešitu Jami-Ul-Alfar. Navštivte Galle Face Green, největší otevřený prostor města, i Národní muzeum s expozicí na téma historie Srí Lanky.
 • 4.' '.den
  program den po dni
  4. den
  Phuket, Thajsko / Na západ od thajské pevniny se v Andamanském moři rozprostírá největší ostrov země, Phuket. Už v 9. století ležel ostrov na důležité obchodní trase mezi Indií a Čínou a od doby, kdy se tady v 16. století začal těžit cín, o něj projevovaly velký zájem také evropské mocnosti. Dnes je „Perla Thajska“ známá především svými nádhernými plážemi a každý rok sem míří miliony turistů. Seznamte se s historií a kulturou oblasti v zajímavém muzeu Thalang, vystoupejte k 45metrové soše Buddhy a kochejte se překrásnými výhledy a ujít si nenechte ani nádhernou přírodu Národního parku Sirinat.
 • 5.' '.den
  program den po dni
  5. den
  Langkawi, Malajsie / V Malackém průlivu, jen 30 kilometrů od malajské pevniny, se rozkládá souostroví více než 100 ostrůvků, známých svojí tyrkysově modrou vodou, překrásnými písčitými plážemi i nádherným deštným pralesem, mísícím se s políčky místních obyvatel. Užijte si odpočinek na poklidné pláži v zátoce Datai i dech beroucí západy slunce na rušné Pentai Cenang. Nechte se vyvézt lanovkou na druhý největší vrchol ostrova a z Nebeského mostu v korunách stromů se kochejte úchvatnými výhledy. Osvěžte se – společně s koupajícími se makaky - v bazéncích vodopádu Temurun a pak už vyrazte objevovat fascinující život pod mořskou hladinou – v akváriu s podvodním tunelem nebo při šnorchlování a potápění u ostrova Payar.
 • 6.' '.den
  program den po dni
  6. den
  Georgetown (Penang), Malajsie / Ve druhé polovině 18. století se dnes jedna z nejoblíbenějších turistických destinací Malajsie stala první britskou pevností jihovýchodní Asie. Bezpečný přístav mezi Malajsií a Sumatrou, po stovky let využívaný asijskými i evropskými obchodníky, nabízí zajímavou směsici architektury, jedinečné pouliční umění i vynikající gastronomii. Projděte se uličkami historického centra, zapsaného na seznam UNESCO, i po některém z čínských rodových mol, lemovaných domy na kůlech. Obdivujte překrásný buddhistický chrám Kek Lok Si i úchvatné výhledy z hory Penang a ochutnávejte, co hrdlo ráčí.
 • 8.' '.den
  program den po dni
  8. den
  Singapur, Singapur (vylodění) / Samostatný městský stát byl ve své moderní podobě založen v roce 1819 a už o pět let později plně patřil Británii. Tak tomu s výjimkou krátkého období za druhé světové války bylo až do roku 1963, kdy získal nezávislost. Dnes jeden z nejhustěji osídlených států světa navštíví 15 milionů turistů ročně. Projděte se překrásnými zahradami na pobřeží, svezte se na obrovském ruském kole a kochejte se nádhernými výhledy. Navštivte čínskou čtvrť, Malou Indii i arabskou část Singapuru a zažijte jeho multikulturní atmosféru. Nakupte na Bugis Street s více než 800 obchody a nenechte si ujít ani ostrov Sentosa.