X Aktuální informace o provozu lodních společností »

MSC Meraviglia, loď navržená vašimi sny

MSC Meraviglia, loď navržená vašimi sny

V sobotu 3. června byla za účasti zástupců PT Tours pokřtěna a o den později vyplula poprvé na moře nejnovější loď MSC Cruises. Společnost ji nazvala MSC Meraviglia a pojmenovala „loď pro každé roční období navržená vašimi sny“. Vybavena je nejmodernějšími technologiemi, díky kterým si svoji plavbu užijete na maximum, a to v kterémkoli ročním období. Luxusní kajuty a apartmány jsou skvělou kombinací pohodlí a stylu. Zábava, která na vás na palubě čeká, je skutečně jedinečná a neopakovatelná. Bary a restaurace nabízejí výtečné a autentické možnosti stravování, z nichž si vybere každý. Loď může zakotvit v kterémkoli přístavu na světě. Svoji cestu zahájí ve Středomoří, kde navštíví italskou Neapol, maltskou Vallettu nebo španělskou Barcelonu. Budete na její palubě i vy?

 

Zážitek šitý na míru (nejen) díky nejmodernějším technologiím

MSC Meraviglia je loď nadupaná nevšedním vybavením, které zaručuje perfektní zážitek na moři, a to v každé roční době. Na palubě si užijete skvělou zábavu s 

 • „vnitřní promenádou“ napříč dvěma palubami s LED klenbou o celkové ploše přes 900 m2,
 • jedním z největších bazénů na moři, který slibuje až 10 m2 prostoru pro každého jednotlivého hosta,
 • jedinečným programem včetně představení Cirque du Soleil připraveného lodi přímo na míru,
 • technologií, která umožní vaši plavbu maximálně personalizovat a promění ji v životní zážitek.

Jsou to právě technologie, které jsou na nové lodi MSC Cruises nástrojem ve službách pohostinnosti.

  

Technologie lodě MSC Meraviglia v číslech

 • 114 interaktivních obrazovek
 • 244 informativních obrazovek
 • 81 videostěn
 • 2 244 luxusních kajut s otevíráním dveří pomocí NFC technologie
 • 3 050 online signalizačních zařízení iBeacon
 • 700 přístupových bodů
 • 1 200 kamer

Zobrazit plavby na MSC Meraviglia

Úžasné prostory, které vás ohromí

Na lodi na vás čeká spousta nevšedních prostor, které vás překvapí jak svým designem, tak funkcí.

Galleria Meraviglia: Bezmála 100 metrů dlouhá centrální promenáda s butiky, restauracemi a poklidnými místy pro nakupování, občerstvení a relaxaci… stejně jako setkávání se s novými lidmi. Večer toto místo prostoupí živá hudba, party a zábava.

Nejdelší LED klenba na moři: Celý strop vnitřní promenády bude pokryt obrovskou LED obrazovkou o ploše téměř 500 m2, na kterou se budou promítat nádherné obrázky podle toho, v kterou denní či noční hodinu tudy budete procházet: východy a západy slunce, inspirující výhledy, události nebo noční obloha.

Atmosferic Pool: S více než 10 m2 osobního prostoru pro každého hosta je prostor bazénu na MSC Meraviglia jedním z vůbec největších, který na moři najdete. Nádherné osvětlení, obrovské obrazovky a atmosférický design promění hlavní bazén po setmění v místo ještě přitažlivější.

Horizon Pool: Tento bazén nabízí v průběhu dne ještě více prostoru na čerstvém vzduchu, a to především uctívačům slunečních paprsků. V noci se bazén přikryje a tato oblast se promění v okouzlující venkovní prostor zasvěcený tanci a zábavě.

MSC Aurea Spa: Lázně na lodi MSC Meraviglia jsou luxusními balijskými lázněmi, které nabízí relaxační procedury pro potěchu těla i duše. Vše je navíc doplněno o termální část, salon krásy a nehtový butik. Na lodi jste zkrátka hýčkáni od hlavy až k patě.

MSC Gym od Technogym: Posilovna na lodi MSC Meraviglia je vybavena kardio a posilovacím zařízením značky Technogym. Zúčastnit se tady můžete celé řady inovativních fitness kurzů a tréninkových programů.

 

Přečtěte si o křtu MSC Meraviglia

Luxusní kajuty a apartmány

Vyberte si ze široké škály elegantního ubytování včetně variant pro rodiny, dvojpodlažních apartmánů se soukromou vířivkou a největšího poměru apartmánů s balkony s výhledem na moře ze všech výletních lodí.

Vnitřní kajuty a kajuty s výhledem a balkonem

Základním typem ubytování na lodi MSC Meraviglia jsou vnitřní kajuty o ploše od 16 do 19 m2, které ubytují až čtyři hosty. Najdete v nich velkou postel (která může být na přání rozdělena na dvě samostatné), prostornou skříň, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a posezení. Samozřejmostí jsou klimatizace, interaktivní televize, mini bar, telefon a trezor. Kajuty s výhledem mají navíc okno, ty s balkonem potom venkovní posezení.

Všechny tyto kajuty jsou k dispozici ve třech třídách – Bella Experience, Fantastica Experience a Wellness Experience -, které se liší v doplňkových službách a benefitech, jenž hostům přinášejí.

 

Rodinné kajuty

Kajuty pro rodiny sestávají ze dvou nebo více propojených kajut. Každá z nich má samozřejmě vlastní koupelnu a jsou schopné ubytovat až deset hostů. Rodinné kajuty jsou k dispozici jen ve třídě Fantastica Experience a mohou být buď s výhledem, nebo balkónem.

 

Apartmán s velkým balkonem a dvoupatrový apartmán

Apartmán s plochou 28-38 m2 s velkou skříní a odděleným posezením nabízí velký balkon s privátní vířivkou. Ten najdete také ve dvojpodlažním apartmánu s plochou 52 m2. Kromě toho se tady připravte na otevřený obytný prostor s pohovkou, kterou je možné rozložit na manželskou postel, a koupelnu se sprchovým koutem. Ve druhém patře se nachází hlavní ložnice s velkou postelí, druhá šatna a koupelna s vanou.

 

Apartmány třídy MSC Yacht Club

MSC Meraviglia nabízí hned několik apartmánů té nejvyšší třídy. Tím nejmenším je MSC Yacht Club Interior Suite s plochou asi 16 m2, který pojme dva hosty. Ti tady najdou stejné vybavení jako v základních kajutách. Větší jsou pak apartmány MSC Yacht Club Deluxe Suite a Deluxe Suite – Wellness o ploše přibližně 28 m2 s koupelnou s velkou sprchou a – v případě Deluxe Suite - kávovarem -, v případě Wellness potom posilovacím vybavením Technogym Kinesis.

Tím úplně top, co loď MSC Meraviglia může poskytnout, je královský apartmán MSC Yacht Club Royal Suite s plochou 65 m2, s koupelnou s vanou a sprchou, odděleným obývacím pokojem a soukromým balkonem s plochou 40 m2 s vířivkou.

Ve všech MSC Yacht Club apartmánech se mohou ubytovat až čtyři hosté, na které čeká celá řada výhod MSC Yacht Clubu. Jejich apartmány jsou vybaveny značkovými ergonomickými matracemi, polštáři a župany z egyptské bavlny nebo italským ložním prádlem a koupelnami z mramoru. Samozřejmostí je přednostní nalodění a vylodění, komorník a pokojová služba po 24 hodin denně. V ceně je zahrnuta neomezená konzumace nápojů a all-inclusive obědy a večeře v restauracích a barech. Rozhodnete-li se pro jeden z těchto apartmánů, těšte se dále na přístup do exkluzivních prostor, jako jsou např. sluneční paluba The One nebo odpočinkový prostor Top Sail, stejně jako soukromý výtah do lázní MSC Aurea.

Za zmínku pak také stojí, že na Meraviglii jsou pro MSC Yacht Club vyhrazeny hned tři celé paluby, prostory pro jeho hosty jsou tak zcela oddělené od prostor, které mohou využívat ostatní hosté. Zákazníci nejvyšší třídy si tedy mohou užívat exkluzivních služeb, které jsou pro ně na lodi připravené, v soukromí.

  

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii lodě MSC Meraviglia

Zábava, o které se vám nesnilo

Ať už bude vaše plavba na lodi MSC Meraviglia jakkoli dlouhá, nudit se určitě nebudete. Užijte si exkluzivní světové show odehrávající se na inovativních místech, jako jsou například otáčivé hlediště, karaoke bar, komediální klub, TV studio & Bar. Mladší hosté si přijdou na své v zábavním parku a sportovním centru, kde si mohou zkusit různé disciplíny a hry v průběhu dne a party a taneční zábavy ve večerních hodinách. Celá rodina si pak užije spoustu legrace v jednom z nejspletitějších vodních parků na moři.

 • Exkluzivní partnerství s Cirque du Soleil: Dvakrát za večer, šest dní v týdnu budou mít hosté MSC Meraviglia unikátní příležitost zažít dvě originální, 40minutová představená z dílny Cirque du Soleil - Viaggio a Sonor - a u toho si vychutnat opravdový kulinářský zážitek. To vše v Carousel Lounge, otáčivém prostoru, navrženém na míru těmto světově známým umělcům a nadupaném technologií s plochou přes 900 m2, kam se vejde až 413 hostů. Představení stojí 15 EUR (16,50 $) na osobu a v ceně je zahrnutý speciální koktejl "Středomořský sen" (k dispozici je na přání i nealkoholická verze). Za 35 EUR (39 $) si navíc užijete tříchodovou večeři s možností výběru hlavního chodu (maso, ryba nebo vegetariánská volba) a zábavu před začátkem show.
 • Polar Aquapark: Jeden z nejspletitějších a nejvíce vzrušujících vodních parků na moři nabízí tři tobogány, dobrodružný lanový park Himalájský most a celou řadu bazénků, kde se pobaví dospělí i děti.
 • TV studio & Bar: Tento vyspělými technologiemi vybavený multifunkční prostor hostí rádio a televizi živě vysílající hry, kvízy, talentové soutěže a další zábavné aktivity napříč celou lodí. Zároveň slouží i jako atmosférický komediální klub, karaoke bar a místo pro živá hudební vystoupení.
 • Attic Club: Tento stylový klub je tím pravým místem, kde se pobavit s přáteli nebo si zatancovat.
 • Sportplex: Ve velké aréně si mladší návštěvníci přes den zasportují, večer se tady mohou potkat s ostatními třeba při taneční party.
 • F1 simulátory: Zasoutěžit si na palubě můžete hned na dvou simulátorech Formule F1.
 • Bowlingová dráha: Poprvé v historii výletních plaveb najdete na lodi MSC Meraviglia plnohodnotné bowlingové dráhy.
 • Dětský klub: Ve spolupráci se společností Chicco jsou připraveny aktivity a hry pro ty nejmenší hosty od 1 do 3 let.
 • Mini a juniorské kluby: Děti od 3 do 11 let se mohou zúčastnit celé řady aktivit, které MSC Cruises připravuje se společností LEGO. Kromě známých stavebnic se mohou těšit také na speciální akci LEGO Experience On Board – den věnovaný LEGO aktivitám pro celou rodinu.
 • Kluby pro teenagery: Hned dva kluby jsou určené pro děti od 12 do 14 a od 15 do 17 let. Navíc je tady oblast jen pro teenagery s kinem, hrací místností a diskotékou.

  

Gurmánská plavba za poznáním


Výběr z dvanácti různých míst, kde se můžete občerstvit, zaručuje, že něco speciálního si tady najde úplně každý. Široká paleta barů a prostor pro odpočinek pak slibuje osvěžení a relaxaci s tou ideální atmosférou v každém okamžiku vaší plavby.

Restaurace

 

Hned na dvanácti místech na lodi ochutnáte středomořskou, japonskou, ale i americkými steakhousy inspirovanou kuchyni. Těšit se můžete například na:

 

Hlavní restauraci: Hlavní restaurace na lodi MSC Meraviglia servírují v elegantním prostředí menu, ze kterého se vám budou sbíhat sliny: čerstvě připravenou středomořskou kuchyni nebo mezinárodní speciality.

Eataly – Ristorante Italiano: Objevte, ochutnejte a od těch největších expertů se naučte něco nového o nejlepší středomořské kuchyni inspirované Itálií.

Butcher´s Cut: Steakhouse v americkém stylu nabízí ty nejlepší steaky z celého světa, doprovázené plnými víny nebo koktejly.

Kaito Teppanyaki Restaurant & Sushi Bar: Tradice a modernita jdou ruku v ruce ve stylové japonské restauraci, která servíruje autentickou asijskou kuchyni připravovanou z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin.

Marketplace Buffet: Celých 20 hodin denně jsou vám k dispozici středomořské a mezinárodní speciality připravované v otevřených kuchyních.

 

Bary

Široká nabídka barů a kaváren zaručí, že na své si přijde úplně každý: od milovníka čokolády až po příznivce šampaňského.

 

 • Jean-Phillipe Maury Chocolaterie: Francouzský mistr pekař Jean-Phillipe Maury přináší na palubu dotek vítězného čokoládového baru, který připravuje sladké mistrovské kousky. Šéfkuchař Maury je také tvůrcem zmrzlinárny a palačinkárny na promenádě.
 • Champagne Bar: Stylový bar nabízí celou řadu šampaňských, prosecco a další pěnivé nápoje z celého světa, doplněné o kaviár, ústřice nebo kraby.
 • Carousel Lounge: Toto místo bylo vytvořeno speciálně pro představená Cirque du Soleil, ale je také prostorem, kde si můžete dát vynikající večeři nebo si zatancovat.
 • Edge Coctail Bar: Tento bar pravděpodobně navštívíte před večeří: je ideálním místem, kde se s přáteli potkat při aperitivu nebo v jakoukoli denní dobu při osvěžujícím drinku.

 

„MSC for me“: aplikace, která promění vaši plavbu v životní zážitek


Každá plavba je speciální, ale teď je tady navíc aplikace „MSC for me“ (MSC pro mě), která propojuje hosty, posádku a loď. „MSC for me“ vám dá jistotu, potěší vás, navede, rozmazlí, překvapí… to vše prostřednictvím aplikace, kterou si můžete stáhnout do vašich telefonů nebo tabletů (k dispozici je jak pro operační systém Android, tak iOS), speciálních náramků nebo interaktivních obrazovek na lodi.

S „MSC for me“ budete mít čas, který na lodi strávíte, plně ve svých rukou.

 

Čas na absolutní klid duše

Díky aplikaci „MSC for me“ získáte všechny informace, rady a inspiraci, které potřebujete, kdykoli a kdekoli právě jste. Najdete svou cestu bez ohledu na to, kam míříte nebo co chcete dělat. A máte-li děti, budete si v každém okamžiku jistí, že jsou v pořádku a bezpečí, ať už vy sami se nacházíte kdekoli.

 • Navigace: Jediným dotekem obrazovky počítače nebo aplikace mobilního telefonu mějte po ruce všechny rady, návody, informace a pomocnou ruku. Očekávejte interaktivní mapy, monitoring dětí v reálném čase prostřednictvím náramku na ruce, přístup k tomu, co se právě děje, kdy a jak se tam dostanete. To vše samozřejmě 24 hodin denně.
 • Plánovač: Užijte si čas své plavby naplno. Vyberte a naplánujte si výlety, rezervujte sedadla na jednotlivá představení, stůl na večeři a mnohem a mnohem více, a to dokonce ještě předtím, než vůbec vkročíte na palubu. Připravte se na plánovač plavby v reálném čase, který vám umožní zorganizovat váš den, mobilní check-in a rezervace ještě před plavbou. 

 

Čas nechat se rozmazlovat

Proč se necítit jako skutečně vítaný host každou minutu vaší plavby, ve dne i v noci? S aplikací „MSC for me“ si užijete malá personalizovaná překvapení, když je nejméně čekáte. A budete si jistí, že ať už budete potřebovat cokoli, posádka je tady k vašim službám.

 • Komorník: Buďte propojeni s lodí, jejími zaměstnanci a skvělými službami, a to po dobu celé vaší plavby. Mějte 24hodinový přístup ke zkušené a skvěle vycvičené posádce a také online rezervacím služeb, jako jsou restaurace, výlety a další.
 • Služby na míru: Nechte se hýčkat personalizovanými doporučeními, založenými na tom, co se od vás posádka během plavby dozví. Výběrem filmů počínají, vaším oblíbeným vínem konče. Očekávejte program šitý na míru vašim preferencím, technologii rozpoznávání obličeje, která posádce umožní lépe se o vás postarat, personalizované nabídky založené na vaší aktuální pozici na lodi a interaktivní náramky, které vás propojí s lodí a vším, co se na palubě děje.

 

Čas objevovat

Nechejte se potěšit drobnými překvapeními a proměňte svoji plavbu v zážitek svého života. A pak se o tento zážitek podělte s rodinou a přáteli, a to velmi nevšedním způsobem. To vše vám umožní aplikace „MSC for me”.

 • Zachyťte to: Očekávejte nečekané, zachyťte okamžik v momentě, kdy se stane, a sdílejte ho s těmi, které máte rádi. K dispozici máte obrazovky, díky kterým se můžete podělit o své objevy v reálném čase, fotogalerie, kde bude zobrazen příběh vaší plavby, okamžité sdílení vašich obrázků, příběhů a budoucích plánů.

.

 

Buďte při tom

 

Nejnovější přírůstek MSC Cruises, MSC Meraviglia, se pyšní takovými parametry, které jí dovolí zakotvit v jakémkoli přístavu na světě, což dává všem cestovatelům v podstatě neomezené možnosti. Na svoji první 7denní plavbu vyrazila loď před pár dny a po celé letošní léto bude jejím cílem Středomoří.

Navštivte italskou Neapol s jejím krásným historickým centrem nebo Messinu na Sicílii, kde si můžete prohlédnout známý památník Duomo. V maltské Vallettě, zapsané na seznam UNESCO, na vás čeká přístav z druhé poloviny 16. století, ve španělské Barceloně zase světově proslulá umělecká muzea a barevné restaurace, bary, galerie a obchody. Francouzská Marseille nabídne neodolatelné kavárny a čerstvé mořské plody servírované přímo z rybářských lodí.

 

Nenechte si ujít objevování těchto nádherných destinací z paluby špičkové lodě MSC Meraviglia, nadupané technologiemi, luxusním ubytováním a unikátní zábavou, a rezervujte si svoji kajutu ještě dnes. 

 

Chete si přečíst více o modrních lodích? Zkuste náš článek o Celebrity Edge