MSC Cruises

Zvolte dovolenou snů se soukromou plavební společností MSC Cruises. Jedná se o největší Italskou soukromou plavební společnost, která vznikla v roce 1988. MSC Cruises nabízí atraktivní plavby po Středozemním moři, jižní i severní Evropě, Karibiku, Jižní Americe, Africe a dalších oblastech. K dispozici má celkem 13 lodí. Díky nám si ji můžete pro svou plavbu zvolit i vy.

Již od samého vzniku společnost čerpá ze svého "středomořského dědictví" a spojuje námořní tradici s životním stylem Středomoří, jeho kulturou, kuchyní a samozřejmě i s hodnotami tolik charakteristickými pro tento region – původností, lidskostí a vřelostí. Firemní filozofie MSC se dá shrnout slovy "Inovace = tradice".

Na lodích se servírují  skvělá středomořská jídla a interiéry i samotné vybavení jsou mistrovskou ukázkou funkčnosti, vkusu a elegance.


V roce 2003 MSC zahájila masivní investice do obnovy svého lodního parku, v němž tak nyní můžeme nalézt lodě se špičkovými technologiemi v oblasti námořní dopravy.

Nabídka plaveb MSC Cruises je velmi široká, nezaměřuje se jen na jednotlivce, páry nebo velké skupiny, ale vychází vstříc i rodinám s dětmi, pro které má speciální nabídku – na všech lodích společnosti MSC Cruises se děti do 18 let plaví zdarma nebo jen za minimální poplatky.

Lodě společnosti MSC Cruises

Předchozí
1 2 3