X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Čína, Vietnam z Hong Kongu na lodi Spectrum of the Seas
Oblast: Trasa:
od 14 070 Kč/os. (531 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Hong Kong, Čína (nalodění) --:-- 17:00
2. 2. Relaxační den na moři --:-- --:--
3. 3. Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam 07:00 17:00
4. 4. Nha Trang, Vietnam 1 09:00 18:00
5. 5. Relaxační den na moři --:-- --:--
6. 6. Hong Kong, Čína (vylodění) 07:00 --:--
1) Tender
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Hong Kong, Čína (nalodění) / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.
 • 3.' '.den
  program den po dni
  3. den
  Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam / Už do doby starověkého Čamského království sahá historie města Da Nang, jednoho z nejdůležitějších vietnamských přístavů. Jeho nádherné pláže si za války ve Vietnamu oblíbili už američtí vojáci a blízkost hned několika památek zapsaných na seznam UNESCO z něj dělá místo, které byste při své návštěvě Vietnamu určitě neměli minout. Objevte dlouhou písečnou pláž Khe, projděte se kolem řeky Han a obdivujte 666 metrů dlouhý Dračí most. Navštivte Muzeum čamského sochařství a pak se jeďte podívat na bývalé královské hlavní město My Son. Nenechte se ujít prohlídku citadely v Hue ani nádherné historické centrum města Hoi An.
 • 6.' '.den
  program den po dni
  6. den
  Hong Kong, Čína (vylodění) / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.