X Aktuální informace o provozu lodních společností »

Singapur, Vietnam, Filipíny, Čína ze Singapuru na lodi Celebrity Millennium
Oblast: Trasa:
od 180 730 Kč/os. (6 820 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Singapur, Singapur (nalodění) --:-- --:--
2. 2. Singapur, Singapur --:-- 16:00
3. 3. Relaxační den na moři --:-- --:--
4. 4. Phu My (Ho Chi Minh), Vietnam 07:00 17:00
5. 5. Nha Trang, Vietnam 1 09:00 18:00
6. 6. Relaxační den na moři --:-- --:--
7. 7. Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam 07:00 18:00
8. 8. Relaxační den na moři --:-- --:--
9. 9. Relaxační den na moři --:-- --:--
10. 10. Puerto Princesa, Filipíny 07:00 16:00
11. 11. Boracay, Filipíny 1 08:00 17:00
12. 12. Manila, Filipíny 08:00 17:00
13. 13. Relaxační den na moři --:-- --:--
14. 14. Hong Kong, Čína 10:00 --:--
15. 15. Hong Kong, Čína (vylodění) --:-- --:--
1) Tender
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Singapur, Singapur (nalodění) / Samostatný městský stát byl ve své moderní podobě založen v roce 1819 a už o pět let později plně patřil Británii. Tak tomu s výjimkou krátkého období za druhé světové války bylo až do roku 1963, kdy získal nezávislost. Dnes jeden z nejhustěji osídlených států světa navštíví 15 milionů turistů ročně. Projděte se překrásnými zahradami na pobřeží, svezte se na obrovském ruském kole a kochejte se nádhernými výhledy. Navštivte čínskou čtvrť, Malou Indii i arabskou část Singapuru a zažijte jeho multikulturní atmosféru. Nakupte na Bugis Street s více než 800 obchody a nenechte si ujít ani ostrov Sentosa.
 • 2.' '.den
  program den po dni
  2. den
  Singapur, Singapur / Samostatný městský stát byl ve své moderní podobě založen v roce 1819 a už o pět let později plně patřil Británii. Tak tomu s výjimkou krátkého období za druhé světové války bylo až do roku 1963, kdy získal nezávislost. Dnes jeden z nejhustěji osídlených států světa navštíví 15 milionů turistů ročně. Projděte se překrásnými zahradami na pobřeží, svezte se na obrovském ruském kole a kochejte se nádhernými výhledy. Navštivte čínskou čtvrť, Malou Indii i arabskou část Singapuru a zažijte jeho multikulturní atmosféru. Nakupte na Bugis Street s více než 800 obchody a nenechte si ujít ani ostrov Sentosa.
 • 4.' '.den
  program den po dni
  4. den
  Phu My (Ho Chi Minh), Vietnam / Industriální přístav na pobřeží Jihočínského moře je vstupní branou do Ho Či Minova města, až do roku 1975 známého pod názvem Saigon. Vliv desetiletí trvající francouzské nadvlády je ve městě stále patrný: nenechejte si ujít prohlídku Paláce sjednocení, katedrály Notre-Dame nebo budovy Centrální pošty z konce 19. století. Ve válečném muzeu se seznamte s událostmi let 1955-75, a pak vyrazte prozkoumat fascinující, 200 kilometrů dlouhou síť tunelů Cu Chi, která kdysi sahala od Saigonu až ke kambodžským hranicím.
 • 7.' '.den
  program den po dni
  7. den
  Chan May (Da Nang, Hue), Vietnam / Už do doby starověkého Čamského království sahá historie města Da Nang, jednoho z nejdůležitějších vietnamských přístavů. Jeho nádherné pláže si za války ve Vietnamu oblíbili už američtí vojáci a blízkost hned několika památek zapsaných na seznam UNESCO z něj dělá místo, které byste při své návštěvě Vietnamu určitě neměli minout. Objevte dlouhou písečnou pláž Khe, projděte se kolem řeky Han a obdivujte 666 metrů dlouhý Dračí most. Navštivte Muzeum čamského sochařství a pak se jeďte podívat na bývalé královské hlavní město My Son. Nenechte se ujít prohlídku citadely v Hue ani nádherné historické centrum města Hoi An.
 • 11.' '.den
  program den po dni
  11. den
 • 12.' '.den
  program den po dni
  12. den
  Manila, Filipíny / Hlavní město Filipín se může pyšnit mnoha nej – největší námořní přístav země a nejlepší přístav v Asii, nejhustěji osídlené město na světě nebo nejstarší město Filipín. Manila byla založena v roce 1571 španělskými conquistadory, na začátku 20. století byla okupována Američany a za druhé světové války téměř srovnána se zemí. Dnes ji navštíví přes milion turistů ročně. Poznejte opevněné město Intramuros, nejstarší část Manily. Obdivujte kamenný kostel svatého Augustina, zapsaný na seznam UNESCO. Propadněte nákupní horečce ve čtvrti Divisoria a v parku Rizal si odpočiňte od ruchu velkoměsta.
 • 14.' '.den
  program den po dni
  14. den
  Hong Kong, Čína / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.
 • 15.' '.den
  program den po dni
  15. den
  Hong Kong, Čína (vylodění) / Nejvertikálnější město na světě, kde najdete celou třetinu ze sta nejvyšších budov planety, je ve skutečnosti autonomní oblastí, která je oficiálně součástí Číny. Bývalá britská kolonie je místem, kde se setkává Západ s Východem a kde kromě supermoderní architektury budete svědky kulturních tradic, které byste si s rušným finančním centrem jen těžko spojovali. Navštivte Sky100, vyhlídku ve stém patře Mezinárodního obchodního centra, nejvyšší budovy Hong Kongu. Nechte se vyvézt na Victoria Peak a kochejte se překrásnými výhledy. A nakonec načerpejte novou energii v ženském klášteře Chin Lin s nádhernou kamennou zahradou.