X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

USA, Bahamy, Mexiko, Indonésie z Tampy na lodi MSC Armonia
Oblast: Trasa:
Společnost: Loď:
od 10 040 Kč/os. (389 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. 1. Tampa, USA (nalodění) --:-- 16:00
2. 2. Key West (Florida), USA 12:00 19:00
3. 3. Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy 07:00 21:00
4. 4. Relaxační den na moři --:-- --:--
5. 5. Cozumel, Mexiko 08:00 16:00
6. 6. Probolinggo (Jáva) , Indonésie 10:00 18:00
7. 7. Relaxační den na moři --:-- --:--
8. 8. Tampa, USA (vylodění) 07:00 --:--
 • 1.' '.den
  program den po dni
  1. den
  Tampa, USA (nalodění) / Až na přelomu 19. a 20. století se nevýznamná vesnička na západním pobřeží Floridy začala měnit v prosperující přístav. Dnes Tampa nabízí zajímavá muzea, zábavní parky, překrásné pláže i jedinečnou gastronomii. V historické čtvrti Ybor City nahlédněte do doby kubánských a španělských tabákových dělníků, ve Floridském akváriu pak pod hladinu moří celého světa. Zavítejte do Uměleckého muzea i na palubu válečné lodi z druhé světové války. Užijte si adrenalin v zábavním parku Busch Gardens, navštivte historický St. Petersburg a jeho starožitnictví a nakonec jen tak relaxujte na 5kilometrové pláži Clearwater, jedné z nejkrásnějších na Floridě.
 • 2.' '.den
  program den po dni
  2. den
 • 3.' '.den
  program den po dni
  3. den
  Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy / Jen 100 kilometrů východně od floridského Miami buduje MSC soukromý rezort a „ráj na zemi“, určený výhradně pro její hosty na bahamských plavbách. Mořská rezervace Ocean Cay nabízí kilometry překrásných pláží, zážitky inspirované bahamskou kulturou i prvotřídní restaurace. Relaxujte na některé ze šesti pláží a se šnorchlem nebo bombou na zádech obdivujte fascinující život pod mořskou hladinou. Užijte si adrenalin při jízdě na zip line napříč ostrovem, klidnou procházku kolem nádherné laguny i místní speciality a výtečné koktejly v některé z restaurací nebo tiki barů.
 • 5.' '.den
  program den po dni
  5. den
  Cozumel, Mexiko / Největší mexický ostrov Cozumel rozkládající se nedaleko východního pobřeží poloostrova Yucatán proslul díky svým nádherným azurovým plážím. Zároveň je ideální pozicí pro objevování mayských památek. V dostupné vzdálenosti se nachází pozůstatky starověkého města Tulum, které je třetí nejnavštěvovanější památkou v zemi, a také areál San Gervasio, kde se v minulosti uctíval kult mayské bohyně plodnosti. Ostrov nabízí i další atrakce v podobě tradiční čokoládovny, palírny tequily či historických vesnic, které přibližují život původních mexických obyvatel.
 • 6.' '.den
  program den po dni
  6. den
  Probolinggo (Jáva) , Indonésie / Ospalé přístavní město na severním pobřeží Východní Jávy toho turistům mnoho zajímavého nabídnout nemůže. Za doby nizozemské koloniální nadvlády bylo proslulé rafinováním a exportem cukru, dnes je známé svým sladkým zeleným mangem a blízkostí Národního parku Bromo-Tengger- Semeru, kam každoročně míří statisíce domácích i zahraničních turistů. Přidejte se k nim, vystoupejte na aktivní sopku Mount Bromo a kochejte se nádhernými výhledy. Hledáte-li osvěžení, projděte se k nádherným vodopádům Madakaripura nebo sjeďte na raftu řeku Pekalen. Seznamte se s kulturou místního lidu Tengger a vše zakončete odpočinkem na překrásných plážích ostrova Gili Ketapang.
 • 8.' '.den
  program den po dni
  8. den
  Tampa, USA (vylodění) / Až na přelomu 19. a 20. století se nevýznamná vesnička na západním pobřeží Floridy začala měnit v prosperující přístav. Dnes Tampa nabízí zajímavá muzea, zábavní parky, překrásné pláže i jedinečnou gastronomii. V historické čtvrti Ybor City nahlédněte do doby kubánských a španělských tabákových dělníků, ve Floridském akváriu pak pod hladinu moří celého světa. Zavítejte do Uměleckého muzea i na palubu válečné lodi z druhé světové války. Užijte si adrenalin v zábavním parku Busch Gardens, navštivte historický St. Petersburg a jeho starožitnictví a nakonec jen tak relaxujte na 5kilometrové pláži Clearwater, jedné z nejkrásnějších na Floridě.