Francouzská Polynésie, Zámořské společenství Francie, USA z Papeete na lodi Norwegian Jewel
Oblast: Trasa:
od 57 040 Kč/os. (2 194 €)

Itinerář

DEN Přístav / Program PŘIPLUTÍ VYPLUTÍ
1. Papeete (Tahiti, Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie (nalodění) --:-- 22:00
2. Bora Bora (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie 08:00 18:00
3. Moorea (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie 08:00 18:00
4. Relaxační den na moři --:-- --:--
5. Nuku Hiva (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie 08:00 16:00
6. Relaxační den na moři --:-- --:--
7. Relaxační den na moři --:-- --:--
8. Relaxační den na moři --:-- --:--
9. Relaxační den na moři --:-- --:--
10. Nawiliwili (Kauai, Havaj), USA 08:00 18:00
11. Kona, USA 08:00 18:00
12. Hilo (Havaj), USA 08:00 18:00
13. Lahaina (Maui, Havaj), USA 07:00 19:00
14. Honolulu, USA 08:00 --:--
15. Honolulu, USA (vylodění) 00:00 --:--
 • 1.' '.den
 • 2.' '.den
 • 3.' '.den
 • 11.' '.den
  program den po dni
  11. den
  Kona, USA / Až třemi stovkami slunečných dní ročně se může pochlubit západní strana Velkého ostrova Havajských ostrovů, a tak není divu, že jí před tou východní dávali předost také králové. Památkami na ně – stejně jako překrásnými plážemi a kávou posetými svahy - se Kailua-Kona pyšní dodnes. Prohlédněte si dobové interiéry bývalého královského paláce Hulihee a od rezidence zakladatele Havajského království obdivujte nádherné výhledy na oceán. Vydejte se k památníku kapitána Jamese Cooka a v úchvatné zátoce, kde byl zavražděn, si užijte skvělé šnorchlování. Nakonec na některé z plantáží ve svazích sopky Hualalai ochutnejte místní vysoce ceněnou kávu.
 • 12.' '.den
  program den po dni
  12. den
  Hilo (Havaj), USA / Kolem roku 1 100 dorazili na ostrov, všeobecně známý jako Velký, první Polynésané, počátkem 19. století se dnes největší a hlavní město ostrova stalo výspou misionářů. Hilo nabízí hezkou historickou architekturu, zajímavá muzea a překrásnou krajinu tropického deštného pralesa na svazích aktivních vulkánů. Navštivte nejstarší dřevěnou stavbu Havaje, dům rodiny Lymanů z roku 1838, a v Tichomořském muzeum tsunami si připomeňte dramatické události let 1946 a 1960. Nechte se okouzlit Duhovým vodopádem i do nebe se tyčícími sopkami Mauna Loa a Kilauea, a nakonec ochutnejte třeba domácí makadamovou zmrzlinu od největšího producenta těchto ořechů na světě.
 • 13.' '.den
  program den po dni
  13. den
 • 14.' '.den
  program den po dni
  14. den
  Honolulu, USA / Roku 1845 přesunul Kamehameha III. své sídlo z Maui na ostrov O´ahu a hlavním městem Havaje Honolulu už zůstalo. Největší město souostroví a jedno z nejbezpečnějších ve Spojených státech má vše: zajímavá muzea, hezké pláže i nespočet možností k nákupům. Prohlédněte si bývalý královský palác Iolani i korálový kostel z poloviny 19. století. Užijte si odpočinek na překrásné písčité pláži i panoramatické výhledy z okraje kráteru. Propadněte nákupní horečce v největším nákupním centru pod širým nebem na světě a v památníku USS Arizona věnujte tichou vzpomínku obětem japonského útoku na Pearl Harbour z druhé světové války.
 • 15.' '.den
  program den po dni
  15. den
  Honolulu, USA (vylodění) / Roku 1845 přesunul Kamehameha III. své sídlo z Maui na ostrov O´ahu a hlavním městem Havaje Honolulu už zůstalo. Největší město souostroví a jedno z nejbezpečnějších ve Spojených státech má vše: zajímavá muzea, hezké pláže i nespočet možností k nákupům. Prohlédněte si bývalý královský palác Iolani i korálový kostel z poloviny 19. století. Užijte si odpočinek na překrásné písčité pláži i panoramatické výhledy z okraje kráteru. Propadněte nákupní horečce v největším nákupním centru pod širým nebem na světě a v památníku USS Arizona věnujte tichou vzpomínku obětem japonského útoku na Pearl Harbour z druhé světové války.