Trasa:
Společnost:
Loď:
od
45 800 Kč/os. (1 796 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Messina, Itálie | 11:00 | 19:00 |
3. | 3. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Ashdod (Jeruzalém), Izrael | 06:00 | 23:00 |
6. | 6. Haifa, Izrael | 07:00 | 22:00 |
7. | 7. Lemesos, Kypr | 10:00 | 17:00 |
8. | 8. Rhodos, Řecko | 09:00 | 17:00 |
9. | 9. Kusadasi (Efez), Turecko | 07:00 | 17:00 |
10. | 10. Pireus (Athény), Řecko | 07:00 | 17:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Neapol, Itálie | 07:00 | 18:00 |
13. | 13. Civitavecchia, Itálie (vylodění) | 05:00 | --:-- |