Trasa:
Společnost:
Loď:
od
46 290 Kč/os. (1 819 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Southampton, Velká Británie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Newhaven (Edinburgh), Velká Británie | 07:00 | 18:00 |
4. | 4. Invergordon, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Kirkwall, Velká Británie | 07:00 | 13:00 |
6. | 6. Greenock, Velká Británie | 12:00 | 21:00 |
7. | 7. Belfast, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Holyhead (Wales), Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
9. | 9. Dublin, Irsko | 07:00 | --:-- |
10. | 10. Dublin, Irsko | --:-- | 18:00 |
11. | 11. Ringaskiddy (Cork), Irsko | 08:00 | 16:00 |
12. | 12. Ostrov Portland, Velká Británie | 09:00 | 19:00 |
13. | 13. Southampton, Velká Británie (vylodění) | 05:00 | --:-- |