X Aktuální opatření lodních společností proti šíření koronaviru »

PT Tours se stává preferovaným zástupcem lodních společností Royal Caribbean Cruises

PT Tours se stává preferovaným zástupcem lodních společností Royal Caribbean Cruises

PT Tours slaví další úspěch a stává se takzvaným PSR (preferred sales representative) – preferovaným obchodním zástupcem společností Royal Caribbean International, Celebrity Cruises a Azamara Club Cruises. Ty spolu s dalšími třemi lodními společnostmi spadají do skupiny Royal Caribbean Cruises, která byla založena už před 40 lety a která už za pár dní spustí ve španělské Barceloně na moře svoji nejnovější loď, Symphony of the Seas.  

V tomto okamžiku jsme tedy jedním ze dvou oficiálních zástupců skupiny v České republice a jedním ze čtyř na Slovensku. Zájemci už teď na našich webových stránkách najdou všechny na trhu dostupné plavby na lodích zmíněných společností. Mimo ně je tady k dispozici také nabídka dalších dvou velikánů na poli výletních plaveb – MSC Cruises a Costa Cruises. Kdo by si ani tady plavbu svých snů nevybral, může si projít itineráře dalších 11 lodních společností, se kterými má PT Tours nejen uzavřenou smlouvu o spolupráci, ale také přímý přístup do rezervačního systému, jehož prostřednictvím je možné si plavby zakoupit.

Lodní společnost Royal Caribbean International je často spojována s pokrokem a inovacemi na moři. Od svého vzniku v roce 1969 spouští na moře jednu větší a technologicky dokonalejší loď za druhou – dnes jich provozuje hned 26. Royal Caribbean International je v průmyslu výletních plaveb podepsána pod mnoha prvenstvími: za všechna je možné zmínit například horolezeckou stěnu, kluziště nebo dokonalý simulátor surfování. Vše pak doplňuje třeba obří skluzavka, simulátor volného pádu, vodní akrobatická show a nespočet restaurací, mezi nimi ta známého britského šéfkuchaře Jamie Olivera. Skupina svým hostům nabízí zajímavé itineráře včetně těch nejpopulárnějších světových destinací v 77 zemích na 6 světadílech a přátelský servis. Všechny plavby této lodní společnosti naleznete zde.

 


Celebrity Cruises patří mezi nejmladší lodní společnosti na světě. Vznikla v roce 1988 a dnes je součástí skupiny Royal Caribbean Cruises. Celebrity Cruises provozuje obrovské výletní lodě s kapacitou tisíců pasažérů, ale její hosté si mohou užít také mnohem více soukromí na malých lodích plujících na Galapážské ostrovy. Společnost klade důraz na prvotřídní gastronomii a na palubách svých lodí servíruje tu nejlepší americkou, asijskou, ale i mezinárodní kuchyni, skvělé sushi, zdravé pokrmy a vysoce kvalitní vína. Samozřejmostí jsou fitness centrum a lázně, kulturní a zábavný program nebo řada aktivit pro děti. V nabídce destinací nechybí transatlantické plavby a více než 200 přístavů po celém světě. Všechny plavby této lodní společnosti naleznete zde.

 


Nejnovějším členem skupiny Royal Caribbean Cruises je Azamara Club Cruises. Společnost provozuje tři luxusní lodě s kapacitou kolem 700 lidí, které své hosty dopravují do jedinečných destinací. Azamara je proslulá svým zaměřením na detail, jako jsou čerstvě řezané květiny nebo sladkost na dobrou noc, doručené až do kajuty. Společnost si pečlivě vybírá svůj personál, který se ke svým hostům chová profesionálně, ale zároveň přátelsky. Specialitou jsou pak také programy v přístavech, které mají návštěvníkům přiblížit historii, kulturu, ale především neopakovatelnou atmosféru oblasti prostřednictvím nevšedních zážitků a programu šitého na míru. Všechny plavby této lodní společnosti naleznete zde.

 

Získání statutu preferovaného obchodního zástupce společností Royal Caribbean Cruises je pro nás velký úspěch, který jen korunuje naši dlouhodobou snahu o poskytování těch nejprofesionálnějších služeb. Zákazníci si dnes naším prostřednictvím mohou vybrat z více než 8 tisíc jednotlivých termínů plaveb od Antarktidy až po Dálný východ.

Napsal kolektiv PT Tours