Costa Cruises

Costa Cruise lines je největší rejdařskou společností v Evropě a vznikla v Janově. V roce 1997 se stala součástí světové společnosti Carnival Corporation & plc, světové jedničky v mořském průmyslu. Momentálně společnost vlastní 15 výletních lodí. Každá z nich je jedinečná a unikátní, spojuje klasický 

a moderní styl a současně zvýrazňuje italský původ. Některé lodě jsou velké a luxusní a nabízejí o to více zábavy, jiné jsou menší s osobnější a intimější atmosférou.

 Costa Cruises je společnost zakládající si na italském stylu - to se odráží ve vytříbené italské kuchyni, v interiérech lodi, ale také ve volbě posádky. Té je neustále připomínáno, že jejich chování musí kopírovat italskou pohostinnost, extravaganci a zároveň uhlazenost.

 Na lodích mohou cestující využívat posilovnu, saunu, vířivky a některé lodi nabízejí i wellness centra Samsara Spa, které jsou přímo napojena na vybrané kabiny. Ať si vyberete jakoukoli loď, procestujete ta nejkrásnější moře a spatříte úchvatnou krajinu s dechberoucími obzory. Od první chvíle, co vstoupíte na loď, si uvědomíte, že dovolená na moři s Costa Cruises se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

 Posádku lodi tvoří 14 000 lidí z 80 zemí, proto se každý z cestujících cítí jako doma. Obsluha na lodi mluví 5ti jazyky. Italsky, anglicky, francouzsky, německy a španělsky, na některých lodích však také rusky a portugalsky.

Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a každoročně se plaví i do vzdálených koutů světa. Po Středomoří, severní Evropě, Baltském moři, Karibiku, Jižní Americe, Spojených arabských emirátech, na Dálném východě a v Indickém oceánu.

Lodě společnosti Costa Cruises

Předchozí
1 2