NCL Norwegian Cruise Line

Společnost Norwegian Cruise Lines je mezinárodní společnost, která cestujícím poskytuje luxusní zážitky na palubách svých lodích už 48 let.

NCL udává směr rozvoje světových výletních plaveb. V roce 2000 přišla společnost na trh s tzv. Freestyle Cruising, což je koncept, který zaručuje cestujícím velkou svobodu ve výběru restaurací
i času jídel. Hosté mají také volnost při volbě oblečení či zasedacím pořádku během stolování.
Společnost NCL má velmi lákavé a výhodné nabídky na dovolenou pro celou rodinu. Nabízí výhodné ceny pro děti. Pro ně jsou na lodích přichystané zajímavé kluby a zábavné programy, které malým pasažérům zpříjemňují pobyt na lodi.

NCL klientům rovněž nabízí spojení plavby s odpočinkovým pobytem na souši. V nabídce jsou luxusní hotely v atraktivních lokalitách. Speciální balíčky obsahují výhodné ceny pro cesty z přístavu do hotelu nebo naopak z hotelu do přístavu.

Lodě NCL plují celý rok po celém světě. S NCL můžete navštívit Karibik, Bermudy, Bahamy a Havaj, ale také Aljašku, Kanadu, Ameriku i Evropu a Středozemní moře.

Naše webové stránky bohužel nejsou napojené na rezervační systém lodní společnosti NCL Norwegian Cruise Line a kromě plaveb s naším průvodcem tady jiné plavby nenajdete. S NCL Norwegian Cruise Line ale máme smlouvu o spolupráci i přístup do jejich rezervačního systému. Máte-li tedy zájem o plavbu s touto společností, vyberte si ji přímo na jejím webu , pošlete nám na ni odkaz a my Vám připravíme nabídku.

Lodě společnosti NCL Norwegian Cruise Line

Předchozí
1 2