Trasa:
Společnost:
Loď:
od
11 680 Kč/os. (459 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Janov, Itálie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Marseille, Francie | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Barcelona, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
4. | 4. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Valletta, Malta | 08:00 | 18:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Heraklion, Řecko | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Rhodos, Řecko | 07:00 | 16:30 |
9. | 9. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 16:30 |
10. | 10. Korfu, Řecko | 14:00 | 20:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Civitavecchia, Itálie | 07:00 | 19:00 |
13. | 13. Janov, Itálie (vylodění) | 08:00 | --:-- |