Trasa:
Společnost:
Loď:
od
76 960 Kč/os. (3 018 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Amsterdam, Nizozemsko (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Leith (Edinburgh), Velká Británie | 02:00 | --:-- |
4. | 4. Leith (Edinburgh), Velká Británie | --:-- | 22:00 |
5. | 5. Dundee (Skotsko), Velká Británie | 08:00 | 20:00 |
6. | 6. Invergordon, Velká Británie | 09:00 | 22:00 |
7. | 7. Lerwick, Velká Británie | 13:00 | 22:00 |
8. | 8. Kirkwall, Velká Británie | 08:00 | 20:00 |
9. | 9. Stornoway (Ostrov Lewis), Velká Británie 1 | 08:00 | 20:00 |
10. | 10. Oban (Skotsko), Velká Británie 1 | 08:00 | 17:00 |
11. | 11. Greenock, Velká Británie | 08:00 | --:-- |
12. | 12. Greenock, Velká Británie | --:-- | 17:00 |
13. | 13. Dublin, Irsko (vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender