Trasa:
Společnost:
Loď:
od
66 370 Kč/os. (2 608 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Dublin, Irsko (nalodění) | --:-- | --:-- |
2. | 2. Dublin, Irsko | --:-- | 23:00 |
3. | 3. Douglas (Ostrov Man), Korunní závislé území Velké Británie 1 | 08:00 | 20:00 |
4. | 4. Belfast, Velká Británie | 07:30 | 22:00 |
5. | 5. Greenock, Velká Británie | 07:30 | 22:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Kirkwall, Velká Británie | 07:30 | 20:00 |
8. | 8. Invergordon, Velká Británie | 07:30 | 20:00 |
9. | 9. Dundee (Skotsko), Velká Británie | 09:00 | 21:00 |
10. | 10. Leith (Edinburgh), Velká Británie | 11:00 | --:-- |
11. | 11. Leith (Edinburgh), Velká Británie | --:-- | 23:00 |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Dover, Velká Británie | 06:00 | --:-- |
14. | 14. Dover, Velká Británie | --:-- | 20:30 |
15. | 15. Southampton, Velká Británie (vylodění) | 07:00 | --:-- |
1) Tender