Trasa:
Společnost:
Loď:
od
28 530 Kč/os. (1 121 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Dublin, Irsko (nalodění) | --:-- | 21:55 |
2. | 2. Greenock, Velká Británie | 10:00 | 20:00 |
3. | 3. Liverpool, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Belfast, Velká Británie | 04:15 | 17:00 |
5. | 5. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Dover, Velká Británie | 08:00 | 17:00 |
7. | 7. Ostrov Portland, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Cobh (Cork), Irsko | 10:00 | 17:00 |
10. | 10. Dublin, Irsko | 07:30 | --:-- |
11. | 11. Dublin, Irsko (vylodění) | --:-- | --:-- |