Trasa:
Společnost:
Loď:
od
104 780 Kč/os. (4 109 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Mykonos, Řecko 1 | 08:00 | 22:00 |
3. | 3. Patmos, Řecko | 08:00 | 20:00 |
4. | 4. Rhodos, Řecko | 09:00 | 22:00 |
5. | 5. Ágios Nikólaos, Řecko | 13:00 | 22:00 |
6. | 6. Santorini, Řecko 1 | 08:00 | 22:00 |
7. | 7. Chania, Řecko 1 | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Pylos, Řecko 1 | 08:00 | 18:00 |
9. | 9. Korfu, Řecko | 08:00 | 18:00 |
10. | 10. Kotor, Černá Hora | 09:00 | 22:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie (vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender