Trasa:
Společnost:
Loď:
od
23 720 Kč/os. (932 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. San Juan (Portoriko), USA (nalodění) | --:-- | 20:30 |
2. | 2. Basseterre, Svatý Kryštof a Nevis | 09:30 | 18:30 |
3. | 3. St. Croix, USA | 08:00 | 17:00 |
4. | 4. St. John, Antigua a Barbuda | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. San Juan (Portoriko), USA (vylodění) | 06:00 | --:-- |