Trasa:
Společnost:
Loď:
od
12 700 Kč/os. (499 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Bari, Itálie (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Katakolon (Olympie), Řecko | 13:00 | 18:00 |
3. | 3. Pireus (Athény), Řecko | 09:00 | 16:00 |
4. | 4. Saranda, Albánie | 13:00 | 19:00 |
5. | 5. Split, Chorvatsko | 13:00 | 19:00 |
6. | 6. Monfalcone/Marghera/Ravenna (Benátky), Itálie | 09:00 | 17:00 |
7. | 7. Bari, Itálie (vylodění) | 14:00 | --:-- |