Trasa:
Společnost:
Loď:
od
154 210 Kč/os. (6 060 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Barcelona, Španělsko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Ibiza, Španělsko | 08:00 | --:-- |
3. | 3. Ibiza, Španělsko | --:-- | 06:00 |
3. | 3. Palma de Mallorca, Španělsko | 13:00 | 22:00 |
4. | 4. Mahon (Menorca), Španělsko | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Bonifacio (Korsika), Francie 1 | 13:00 | 19:00 |
6. | 6. Portoferraio (Elba), Itálie | 08:00 | 23:00 |
7. | 7. Livorno, Itálie | 08:00 | 19:00 |
8. | 8. Civitavecchia, Itálie (vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender