Trasa:
Společnost:
Loď:
od
589 420 Kč/os. (23 160 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pointe-à-Pitre (Guadeloupe), Zámořský departement Francie (nalodění) | --:-- | 23:00 |
2. | 2. Castries, Svatá Lucie | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Kingstown, Svatý Vincenc a Grenadiny | 08:00 | 18:00 |
4. | 4. Bridgetown, Barbados | 08:00 | 18:00 |
5. | 5. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
8. | 8. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. St. Cruz de Tenerife (Kanárské ostrovy) | 08:00 | 17:00 |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Málaga, Španělsko | 12:00 | 20:00 |
14. | 14. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
15. | 15. Barcelona, Španělsko (vylodění) | 08:00 | --:-- |