Trasa:
Společnost:
Loď:
od
53 140 Kč/os. (2 088 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Pireus (Athény), Řecko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Mykonos, Řecko | 08:00 | 20:00 |
3. | 3. Santorini, Řecko 1 | 07:30 | 22:00 |
4. | 4. Kusadasi (Efez), Turecko | 08:00 | 20:00 |
5. | 5. Rhodos, Řecko | 08:00 | 22:00 |
6. | 6. Ágios Nikólaos, Řecko | 09:30 | 18:00 |
7. | 7. Pylos, Řecko 1 | 13:00 | 19:00 |
8. | 8. Korfu, Řecko | 09:00 | 20:00 |
9. | 9. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
10. | 10. Ravenna, Itálie (vylodění) | 06:00 | --:-- |
1) Tender