Trasa:
Společnost:
Loď:
od
19 980 Kč/os. (785 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Barcelona, Španělsko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Den na moři | --:-- | --:-- |
3. | 3. Valletta, Malta | 08:00 | 16:00 |
4. | 4. Korfu, Řecko | 14:00 | 20:00 |
5. | 5. Katakolon (Olympie), Řecko | 08:00 | 17:00 |
6. | 6. Heraklion, Řecko | 08:00 | 18:00 |
7. | 7. Pireus (Athény), Řecko | 07:30 | 16:30 |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Civitavecchia, Itálie | 09:00 | 19:00 |
10. | 10. Janov, Itálie (vylodění) | 08:00 | --:-- |