Trasa:
Společnost:
Loď:
od
17 130 Kč/os. (673 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Neapol, Itálie | 07:00 | 18:00 |
3. | 3. Messina, Itálie | 07:00 | 17:00 |
4. | 4. Korfu, Řecko | 10:00 | 19:00 |
5. | 5. Dubrovník, Chorvatsko | 07:00 | 18:00 |
6. | 6. Zadar, Chorvatsko | 07:00 | 18:00 |
7. | 7. Koper, Slovinsko | 07:00 | 18:00 |
8. | 8. Ravenna, Itálie (vylodění) | 05:00 | --:-- |