Trasa:
Společnost:
Loď:
od
21 860 Kč/os. (859 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko (nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 09:00 | 18:00 |
3. | 3. Cherbourg , Francie | 08:00 | 19:00 |
4. | 4. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
5. | 5. Cobh (Cork), Irsko | 07:00 | 17:00 |
6. | 6. Liverpool, Velká Británie | 09:00 | 19:00 |
7. | 7. Greenock, Velká Británie | 08:00 | 18:00 |
8. | 8. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Newhaven (Edinburgh), Velká Británie | 09:00 | 20:00 |
10. | 10. Newcastle upon Tyne, Velká Británie | 07:30 | 16:30 |
11. | 11. Harwich, Velká Británie | 09:00 | --:-- |
12. | 12. Harwich, Velká Británie | --:-- | 20:00 |
13. | 13. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
14. | 14. Bremerhaven, Německo | 08:00 | 17:00 |
15. | 15. Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko (vylodění) | 08:00 | --:-- |