Trasa:
Společnost:
Loď:
od
46 620 Kč/os. (1 832 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Civitavecchia, Itálie (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Livorno, Itálie | 08:00 | 20:00 |
3. | 3. Cannes, Francie | 08:00 | 17:00 |
4. | 4. Barcelona, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
5. | 5. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | 17:00 |
6. | 6. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
7. | 7. Málaga, Španělsko | 07:00 | 19:00 |
8. | 8. Cadiz, Španělsko | 07:00 | 19:00 |
9. | 9. Lisabon, Portugalsko | 10:00 | 19:00 |
10. | 10. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. Bilbao, Španělsko | 09:00 | 18:00 |
12. | 12. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
13. | 13. Le Havre, Francie | 06:00 | 18:00 |
14. | 14. Tilbury (Londýn), Velká Británie | 09:00 | 21:00 |
15. | 15. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 08:00 | 18:00 |
16. | 16. Amsterdam, Nizozemsko (vylodění) | 07:00 | --:-- |