Trasa:
Společnost:
Loď:
od
19 320 Kč/os. (759 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. New York, USA (nalodění) | --:-- | 16:00 |
2. | 2. Newport (Rhode Island), USA | 08:00 | 16:00 |
3. | 3. Boston, USA | 10:00 | 20:00 |
4. | 4. Portland (Maine), USA | 08:00 | 17:00 |
5. | 5. Bar Harbor (Maine), USA | 08:00 | 17:00 |
6. | 6. Saint John (New Brunswick), Kanada | 09:15 | 16:40 |
7. | 7. Halifax (Nové Skotsko), Kanada | 10:00 | 19:00 |
8. | 8. Sydney (Nové Skotsko), Kanada | 10:00 | 18:00 |
9. | 9. Charlottetown (Ostrov prince Edwarda), Kanada | 10:00 | 18:00 |
10. | 10. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
11. | 11. La Baie (Saguenay), Kanada | 11:00 | 20:00 |
12. | 12. Quebec, Kanada | 08:00 | --:-- |
13. | 13. Quebec, Kanada (vylodění) | 07:00 | --:-- |