Trasa:
Společnost:
Loď:
od
23 390 Kč/os. (919 €)
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Bremerhaven, Německo (nalodění) | --:-- | 17:00 |
2. | 2. Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko | 08:00 | 17:00 |
3. | 3. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 09:00 | 19:00 |
4. | 4. Le Havre, Francie | 09:00 | 20:00 |
5. | 5. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. La Coruna, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
7. | 7. Vigo, Španělsko | 07:00 | 18:00 |
8. | 8. Lisabon, Portugalsko | 08:00 | 17:00 |
9. | 9. Cadiz, Španělsko | 10:00 | 20:00 |
10. | 10. Málaga, Španělsko | 08:00 | 18:00 |
11. | 11. Relaxační den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Palma de Mallorca, Španělsko | 08:00 | 14:00 |
13. | 13. Marseille, Francie | 09:00 | 18:00 |
14. | 14. Savona, Itálie (vylodění) | 09:00 | --:-- |